Divizia de vânzări Business-To-Business (B2B) Fabryo Corporation răspunde de relația cu firmele de construcții, arhitecți, proiectanți, companii de stat, clienți/consumatori mari și este formată dintr-o echipă de consilieri de vânzări care asigură și consultanță tehnică personalizată.

Activitatea diviziei B2B se desfăşoară rapid şi cu pomptitudine fiind susţinută si de către o echipă formată din tehncieni aplicatori care se pot deplasa, la cerere, pe şantier pentru demonstraţii cu produse şi instruirea personalului de execuţie din firmele de construcţii, în vederea punerii corecte în operă a produselor şi sistemelor decorative Fabryo Corporation.

Pentru mai multe informaţii vă rugam să apelaţi la:

Judet Persoana de contact mail telefon
Bucuresti Moga Bogdan Bogdan.Moga@fabryo.com 0727739270
Ursu Bogdan bogdan.ursu@fabryo.com 0752224538
Alexandrescu Iulian iulian.alexandrescu@fabryo.com 0740127392
Vasilescu Gabriel Gabriel.Vasilescu@fabryo.com 0730918918
Gheorghe Sorin sorin.gheorghe@fabryo.com 0724575308
Dimoiu Eduard Eduard.Dimoiu@fabryo.com 0740127725
Ilas Iulian Iulian.Ilas@fabryo.com 0727738639
Brasov Chioibasu Iulian Iulian.Chioibasu@fabryo.com 0740256642
Covasna Chioibasu Iulian Iulian.Chioibasu@fabryo.com 0740256642
Prahova Radu Eduard eduard.radu@fabryo.com 0734220352
Dambovita
Giurgiu
Botosani Jigaranu Sorin sorin.jigaranu@fabryo.com 0726707515
Suceava
Iasi
Neamt
Bacau
Vaslui
Vrancea
Galati
Valcea Gulut Catalin Catalin.Gulut@fabryo.com 0727772568
Gorj
Mehedinti
Dolj
Olt
Arges
Teleorman
Buzau Marian Mihailov marian.mihailov@fabryo.com 0730026616
Braila
Galati
Tulcea
Constanta
Ialomita
Calarasi
Bistrita-Nasaud Rares Sintoma Rares.Sintoma@fabryo.com 0721217842
Harghita
Sibiu
Cluj
Alba
Mures
Maramures Serban Caius Caius.Serban@fabryo.com 0730110329
Satu Mare
Salaj
Bihor
Arad
Timis
Hunedoara
Caras-Severin